Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szkolenie dla partnerów KSOW

25.01.2019

Dla wszystkich zainteresowanych dofinasowaniem projektów ze środków krajowej sieci obszarów wiejskich odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego spotkanie.

Podczas spotkania zostały przedstawione ogólne informacje o konkursie, wzory dokumentów przygotowanych w ramach konkursu. Omówione zostały także  główne problemy, jakie pojawiły się podczas przygotowywania dokumentów lub realizacji operacji w ubiegłych latach, co pozwoli uniknąć podobnych błędów w tym roku.

Dzisiejsze spotkanie stało się także okazją do przekazania na ręce prezesa Lokalnej Grupy Działania Doliny Pilicy Bronisława Helmana wyróżnienia w konkursie „Piękne bo łódzkie 2018” organizowanym przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego. Dyplom w imieniu organizatora przekazał Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Andrzej Górczyński.

Następnie Pan Andrzej Górczyński spotkał się z przedstawicielami wszystkich Lokalnych Grup Działania w województwie łódzkim, aby omówić perspektywy współpracy na najbliższy okres.

 Nabór rozpocznie się 4 lutego i potrwa do 18 lutego 2019 r.

Przypominamy tym z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się do bazy partnerów KSOW, a chcieliby współpracować z nami, o konieczności zarejestrowania się w bazie: http://lodzkie.ksow.pl/baza-partnerow-ksow.htmlPortale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009