Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018 już za nami!

14.05.2018

Tegoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich dobiegła końca.  W dniach 11 - 13 maja, już po raz piąty, region łódzki został zdominowały przez liczne atrakcje przygotowane przez beneficjentów funduszy unijnych.
W ramach akcji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zorganizował trzy duże imprezy plenerowe w Skierniewicach, Poddębicach i Łasku, którym towarzyszyło kilkanaście mniejszych wydarzeń zorganizowanych przez beneficjentów.
Na mieszkańców regionu łódzkiego czekało wiele atrakcji, takich jak: gry i zabawy sportowe dla dzieci, zabawy z robotem humanoidalnym, konkursy, pokoje zagadek unijnych, występy lokalnych wykonawców. Zwieńczeniem każdego wieczoru były koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.
W wydarzeniu tym nie zabrakło również pracowników Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, którzy w dniu 12 maja na stoisku promocyjnym w Poddębicach odpowiadali na pytania dotyczące PROW 2014-2020. Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze środków unijnych na realizację projektów na terenach wiejskich, mogły uzyskać na nim  informacje na temat możliwego zakresu dofinansowania, kwalifikowalności kosztów oraz zasad wypełniania i przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Ponadto rozdawane były publikacje, ulotki i materiały promujące PROW 2014-2020.
Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbyło się około 600 wydarzeń w całej Polsce. Województwo łódzkie uplasowało się na pierwszym miejscu pod względem ilości udostępnionych projektów otwartych przez beneficjentów.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!


 

 

 

 

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009