Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nabór zgłoszeń na wyjazd studyjny

06.09.2018

Informujemy, że rozpoczął się nabór zgłoszeń do udziału w wyjeździe studyjnym do województwa podlaskiego w zakresie podejmowania nowych form produkcji i hodowli w rolnictwie ekologicznym.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących obszary wiejskiej województwa łódzkiego, które prowadzą gospodarstwo rolne, bądź zamierzają rozpocząć prowadzenie gospodarstwa rolnego.

Termin wyjazdu: 12-14 września 2018 r.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego 91-420 Łódź, al. Piłsudskiego 12, II piętro - sekretariat Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, bądź wysłać listem na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich,  91-420 Łódź, al. Piłsudskiego 8 .

O wpisaniu na listę uczestników decydować będzie data wpływu prawidłowo i czytelnie wypełnionego formularza do siedziby urzędu, opatrzonego podpisem zgłaszającego.

Osoby, które znajdą się na liście uczestników zostaną powiadomione o tym fakcie niezwłocznie po otrzymaniu kompletu zgłoszeń i stworzeniu listy osób biorących udział w  projekcie.

Organizator pokrywa wszelkie koszty związane z organizacją wyjazdu studyjnego.  

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy


Informujemy, że istnieje możliwość zarejestrowania się jako Parter KSOW w bazie partnerów. Można to zrobić na stronie internetowej  KSOW. Zachęcamy do odwiedzenia portalu internetowego http://ksow.pl

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009