Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nabór zgłoszeń na wyjazd studyjny

26.09.2018

Informujemy, że rozpoczął się nabór zgłoszeń do udziału w wyjeździe studyjnym do województwa podkarpackiego , którego celem jest aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich województwa łódzkiego i poprawa jakości ich życia poprzez rozwijanie w nich przedsiębiorczości i kreatywności. Wyjazd szkoleniowo-studyjny będzie dotyczył rozwijania zdolności kulinarnych w oparciu o produkty tradycyjne i wskazywania na tę drogę jako na sposób podtrzymywania tradycji na obszarach wiejskich. Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących obszary wiejskiej województwa łódzkiego.


Termin wyjazdu: 4-7 października 2018 r.


Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego 91-420 Łódź, al. Piłsudskiego 12, II piętro - sekretariat Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, bądź wysłać listem na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich,  91-420 Łódź, al. Piłsudskiego 8 .
O wpisaniu na listę uczestników decydować będzie data wpływu prawidłowo i czytelnie wypełnionego formularza do siedziby urzędu, opatrzonego podpisem zgłaszającego.
Osoby, które znajdą się na liście uczestników zostaną powiadomione o tym fakcie niezwłocznie po otrzymaniu kompletu zgłoszeń i stworzeniu listy osób biorących udział w  projekcie.
Organizator pokrywa wszelkie koszty związane z organizacją wyjazdu studyjnego.  

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy

Informujemy, że istnieje możliwość zarejestrowania się jako Parter KSOW w bazie partnerów. Można to zrobić na stronie internetowej  KSOW. Zachęcamy do odwiedzenia portalu internetowego ksow.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009