Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Dożynki Wojewódzkie w Walewicach

23.08.2019

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie 2019, które odbędą się w niedzielę 25 sierpnia na terenie Zespołu Pałacowego w Walewicach.

Organizatorem Dożynek jest Starostwo Powiatowe w Łowiczu a współorganizatorem – Gmina Bielawy. Dożynki rozpoczną się o godzinie 12.00.

W ramach niedzielnej imprezy ogłoszony zostanie konkurs kulinarny na najsmaczniejszą potrawę lokalną „Smak tradycji”, adresowany do kół gospodyń wiejskich. Potrawy konkursowe przygotowane zostaną w oparciu o co najmniej jeden produkt tradycyjny z terenu województwa łódzkiego, który wpisany jest listę produktów tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W programie dożynek przewidziano również konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, konkurs kapel ludowych na przyśpiewkę ludową a także dwa konkursy ekologiczne.

Zapraszamy serdecznie.

Plakat imprezy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009