Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Mixer Regionalny 2019

04.09.2019

Już w najbliższa sobotę (7 września) zapraszamy na Mixer Regionalny, który w tym roku zagości w trzech miejscach jednocześnie – w Łęczycy, Rawie Mazowieckiej i Sieradzu. Podczas tegorocznej edycji imprezy będziemy świętować 100-lecie województwa łódzkiego.

W każdym mieście czeka wiele atrakcji m.in.: stoiska wystawiennicze gmin i powiatów z terenu województwa łódzkiego, instytucji publicznych, lokalnych grup działania, kół gospodyń wiejskich oraz artystów, którzy zaprezentują swoje prace; rzeźby, wycinanki, ceramikę, hafty, Będzie można spróbować pysznych, lokalnych wyrobów, z których słynie nasz region.

Czekamy na was w Rawie Mazowieckiej, na naszym stoisku promocyjnym, na którym będzie można zobaczyć bednarza przy pracy oraz poznać tajniki bednarstwa tradycyjnego. Zwiedzający stoisko zapoznają się z narzędziami bednarskimi, a dla dzieci przeprowadzone zostaną warsztaty wyrabiania naczyń metodą klepkową.

Ponadto osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia z PROW 2014-2020 na realizację projektów na terenach wiejskich, będą mogły pozyskać informacje, jak efektywnie sięgać po środki unijne na ten cel. Na naszym stoisku promocyjnym dowiedzą się m.in.: kto może być beneficjentem, na co można uzyskać dofinansowanie, gdzie i kiedy złożyć wniosek oraz jakie są warunki przyznania pomocy.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009