Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nabór zgłoszeń na warsztaty do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu

18.09.2019

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjeździe na warsztaty z zakresu tematyki dotyczącej przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego, możliwości prowadzenia działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej (MLO), jak również tematyki związanej z Rolniczym Handlem Detalicznym do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu.

Projekt skierowany jest do rolników z terenu województwa łódzkiego, którzy są zainteresowani tematem przetwórstwa rolno-spożywczego lub planują taką działalność rozpocząć.

Termin wyjazdu: 4 października 2019 r. Ilość uczestników: 39 osób.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 12, X piętro – pokój 1003 do pracowników Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Łódzkiego. Nabór trwa do 01.10.2019 r. do godz. 14:00.

O wpisaniu na listę uczestników decydować będzie data wpływu prawidłowo i czytelnie wypełnionego formularza do siedziby urzędu, opatrzonego podpisem zgłaszającego.

Osoby, które znajdą się na liście uczestników zostaną powiadomione o tym fakcie niezwłocznie po otrzymaniu kompletu zgłoszeń i stworzeniu listy osób biorących udział w projekcie.

Organizator pokrywa wszelkie koszty związane z organizacją warsztatów.

 

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009