Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na Targi Natura Food & beECO 2020

25.09.2020

W dniach 2-4.10.2020 r. w Hali Atlas Arena w Łodzi odbędzie się XIII edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz IX edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

To podwójne najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i w tej części Europy.

Warsztaty kulinarne, forum dotyczące alergii żywieniowych, czy cykl szkoleń dla przedsiębiorców - to tylko niektóre atrakcje zorganizowane z myślą o przedstawicielach branży oraz konsumentach, którzy coraz bardziej świadomie dokonują wyborów w kwestii zdrowego żywienia. Program Targów obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, a oprócz stałych wystawców pojawią się firmy oferujące szeroką gamę ciekawych nowości na rynku.

Targi NATURA FOOD i beECO są niepowtarzalną okazją do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką i wciąż rozszerzająca się ofertą zdrowych produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców.

 

Więcej informacji na stronie www.targi.lodz.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009