Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

     Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs Fotograficzny „Tradycyjny, polski stół wigilijny”

10.12.2020

W imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział w Łodzi zapraszamy wszystkie chętne osoby pełnoletnie mieszkające na terenie województwa łódzkiego do udziału w Konkursie Fotograficznym  „Tradycyjny, polski stół wigilijny”. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie dwóch fotografii, które przedstawiają tradycyjne potrawy wigilijne z wykorzystaniem polskich produktów rolnych i rolno-spożywczych na polskim stole wigilijnym. Wykonane fotografie należy przesłać do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Łodzi na adres: www.konkurs.gov.pl w terminie do 23 grudnia 2020 roku do godz. 12:01.2021 podając w temacie wiadomości: Konkurs fotograficzny „Tradycyjny, polski stół wigilijny”.

Wszystkie informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej www.kowr.gov.pl w zakładce Informacje z regionów.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009